Türkiye genelinde araç kiralama ve transfer hizmetlerindeki liderliğimizi, sektörün içinde talep olan yat turizmi ile birleştirerek Seçil Rent a Car ailesi olarak yat turizmine farklı metrajlarda Motoryat yatırımlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden denizcilik standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.
 
Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Lüks bir teknede romantik bir tatilden balayına, ailenizle birlikte balık tutacağınız ıssız bir koydan masaj hizmetine kadar her ayrıntının düşünüldüğü birbirinden farklı tatil konseptleri sunuyoruz.

Motoryatlarımızda tercih edilen pakete göre değişen menüler oluşturulmakla birlikte özel lezzetler ve seçkin ikramlarımız bulunuyor.